Děkujeme všem spolupracujícím organizacím za perfektně připravený program a za vytvoření báječné atmosféry po celou dobu zahajovacího odpoledne našeho festivalu!

Nemenší díky patří samozřejmě i návštěvníkům, velkým i malým, kteří si našli v sobotu odpoledne čas a zavítali do Sportovního areálu HROCH, aby se dozvěděli něco o svém zdraví, zasportovali si nebo jen tak zadováděli (zejména ti nejmenší) či užili kulturně zábavný program na pódiu.

Na místě je rovněž omluva za vynucenou a neplánovanou změnu programu:
Vzhledem k nepříznivému počasí a příchozí intenzivní bouřce byl koncert kapely Zelená pára k naší i návštěvnické velké lítosti zrušen. Tímto se všem omlouváme za způsobené zklamání a těšíme se, že příště to už určitě vyjde!

Klíč ke spokojenému manželství? Mluvte spolu a buďte otevřeni názorům druhého
Manželství je společná cesta dvou lidí, na níž sdílejí své radosti, starosti i výzvy – zkrátka celý svůj život. Aby probíhala vaše cesta bez zaškobrtnutí a překážek, je důležité spolu...
Tohle nejčastěji trápí naše seniory: Jak se vypořádat se samotou nebo ubýváním sil?
V období podzimu života čelíme mnoha výzvám a změnám, které ovlivňují naši duševní pohodu. Potýkáme se se ztrátou našich nejbližších, postupným úbytkem fyzických sil a sníženou soběstačností. Přicházíme o věci,...