U příležitosti Mezinárodního dne rodiny, který je vyhlášen na 15. květen, se město Brno připojuje k celorepublikové kampani „Týden pro rodinu“.

Oddělení prorodinné politiky Odboru zdraví MMB ve spolupráci s řadou brněnských organizací zorganizovalo v průběhu měsíce května a června mnoho různorodých akcí, jako například procházky přírodou za poznáním, výlety, webináře, přednášky apod., kterých se rodiny mohou zúčastnit. Díky nim se měsíc květen stane opravdu měsícem rodiny. Informace o programu naleznete v programové brožuře Týden pro rodinu (viz níže).

Věříme, že u akcí uskutečněných pro vás v rámci kampaně strávíte příjemně společný čas a získáte třeba i nějakou inspiraci pro rodinnou pohodu.

Kampaň bude probíhat od 1. května 2022 a jejím vyvrcholením bude 7. června 2022 celodenní akce pro rodiny v parku Kraví hora, kde se uskuteční Veletrh prorodinných a seniorských organizací.
Na veletrhu se budete moci seznámit s činností řady organizací působících ve městě Brně, které se věnují rodinám a seniorům. Součástí akce bude i doprovodný program plný zábavy pro děti i dospělé bez omezení věku.

Veškeré akce se konají pod záštitou 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.