10:00 – 18:00 h. | Björnsonův park

Statutární město Brno prostřednictvím Odboru zdraví Magistrátu města Brna ve spolupráci s neziskovou organizací ParaCentrum Fenix a spolkem Dnes pomáhám pořádá v měsíci květnu 3. ročník preventivně-osvětové akce „Roztoč to!“, která se koná v Björnsonově sadu na ulici Veveří v Brně ve středu 10. května 2023 od 10 do 18 hodin.

Akce je zaměřena na problematiku osob s tělesným postižením a věnuje se především prevenci a osvětě veřejnosti v oblasti nabídnutí pomoci osobám s touto poruchou.

Organizace ParaCentrum Fenix má velký smysl, neboť se zároveň snaží dostat do širokého podvědomí osob na celém světě, přinejmenším do toho našeho českého!

Hlavním cílem akce je představit problematiku osob s tělesným postižením a současně chceme veřejnosti umožnit a zažít, jak se osoby s tělesným postižením pohybují, jaké pomůcky používají a s čím se musí v každodenním životě vypořádávat.

Akce bude doprovázena bohatým interaktivním doprovodným programem a vstup na ni je zdarma. Patronem akce je 12násobný mistr světa bike trialu Vašek Kolář. Můžete se i těšit na vystoupení kytaristy člena finále Československo má talent Samuela Rychtára.

Záštitu nad akcí převzal člen Rady města Brna RNDr. Filip Chvátal, Ph.D.

Videopozvánky:

Videopozvánka – komplet
Videopozvánka – Samuel Rychtár
Videopozvánka – Vašek Kolář

Ke stažení: